Календар футбольного Євро-2024: матчі, терміни, стадіони

З 14 червня до 14 липня на футбольих полях Німеччини проходитиме чемпіонат Європи.

Як повідомляє УАФ, у Євро-2024 братимуть участь 24 національні збірні Збірна України гратиме у групі Е разом із Бельгією, Румунією та Словаччиною, передає Укрінформ.

Календар Євро-2024:

Груповий етап

Група А

Швейцарія, Угорщина, Шотландія, Німеччина.

14.06. Німеччина — Шотландія. «Арена Мюнхен». Мюнхен. 22.00 (час початку матчів київський)

15.06. Угорщина — Швейцарія. «Штадіон Кельн». Кельн. 16.00

19.06. Німеччина — Угорщина. «Арена Штутгарт». Штутгарт. 19.00

19.06. Шотландія — Швейцарія. «Штадіон Кельн». Кельн. 22.00

23.06. Швейцарія — Німеччина. «Франкфурт Штадіон». Франкфурт-на-Майні. 22.00

23.06. Шотландія — Угорщина. «Арена Штутгарт». Штутгарт. 22.00

Група В

Албанія, Італія, Хорватія, Іспанія.

15.06. Іспанія — Хорватія. «Олімпіаштадіон». Берлін. 19.00

15.06. Італія — Албанія. «BVB-Штадіон». Дортмунд. 22.00

19.06. Хорватія — Албанія. «Фолькспаркштадіон». Гамбург. 16.00

20.06. Іспанія — Італія. «Арена АуфШальке». Гельзенкірхен. 22.00

24.06. Албанія — Іспанія. «Дюссельдорф Арена». Дюссельдорф. 22.00

24.06. Хорватія — Італія. «РБ Арена». Лейпциг. 22.00

Група С

Англія, Сербія, Данія, Словенія.

16.06. Словенія — Данія. «Арена Штутгарт». Штутгарт. 19.00

16.06. Сербія — Англія. «Арена АуфШальке». Гельзенкірхен. 22.00

20.06. Словенія — Сербія. «Арена Мюнхен». Мюнхен. 16.00

20.06. Данія — Англія. «Франкфурт Штадіон». Франкфурт-на-Майні. 19.00

25.06. Англія — Словенія. «Штадіон Кельн». Кельн. 22.00

25.06. Данія — Сербія. «Арена Мюнхен». Мюнхен. 22.00

Група D

Польща, Нідерланди, Австрія, Франція.

16.06. Польща — Нідерланди. «Фолькспаркштадіон». Гамбург. 16.00

17.06. Австрія — Франція. «Дюссельдорф Арена». Дюссельдорф. 22.00

21.06. Польща — Австрія. «Олімпіаштадіон». Берлін. 19.00

21.06. Нідерланди — Франція. «РБ Арена». Лейпциг. 22.00

25.06. Нідерланди — Австрія. «Олімпіаштадіон». Берлін. 19.00

25.06. Франція — Польща. «BVB-Штадіон». Дортмунд. 19.00

Група Е

Бельгія, Словаччина, Румунія, Україна.

17.06. Румунія — Україна. «Арена Мюнхен». Мюнхен. 16.00

17.06. Бельгія — Словаччина. «Франкфурт Штадіон». Франкфурт-на-Майні. 19.00

21.06. Словаччина — Україна. «Дюссельдорф Арена». Дюссельдорф. 16.00

22.06. Бельгія — Румунія. «Штадіон Кельн». Кельн. 22.00

26.06. Словаччина — Румунія. «Франкфурт Штадіон». Франкфурт-на-Майні. 19.00

26.06. Україна — Бельгія. «Арена Штутгарт». Штутгарт. 19.00

Група F

Туреччина, Грузія, Португалія, Чехія.

18.06. Туреччина — Грузія. «BVB-Штадіон». Дортмунд.  19.00

18.06. Португалія — Чехія. «РБ Арена». Лейпциг. 22.00

22.06. Грузія — Чехія. «Фолькспаркштадіон». Гамбург. 16.00

22.06. Туреччина — Португалія. «BVB-Штадіон». Дортмунд. 19.00

26.06. Грузія — Португалія. «Арена АуфШальке». Гельзенкірхен. 22.00

26.06. Чехія — Туреччина. «Фолькспаркштадіон». Гамбург. 22.00

1/8 фіналу

1. 29.06. 2A — 2B. «Олімпіаштадіон». Берлін. 19.00

2. 29.06. 1А — 2С. «Штадіон Кельн». Кельн. 22.00

3. 30.06. 1C — 3D/E/F. «Арена АуфШальке». Гельзенкірхен. 19.00

4. 30.06. 1В — 3A/D/E/F. «Штадіон Кельн». Кельн. 22.00

5. 01.07. 2D — 2E. «Дюссельдорф Арена». Дюссельдорф. 19.00

6. 01.07. 1F — 3A/B/C. «Франкфурт Штадіон». Франкфурт-на-Майні. 22.00

7. 02.07. 1E — 3A/B/C/D. «Арена Мюнхен». Мюнхен. 19.00

8. 02.07. 1D — 2F. «РБ Арена». Лейпциг. 22.00

1/4 фіналу

9. 05.07. Переможець матчу 4 — переможець матчу 2. «Арена Штутгарт». Штутгарт. 19.00

10. 05.07. Переможець матчу 5 — переможець матчу 6. «Фолькспаркштадіон». Гамбург. 22.00

11. 06.07. Переможець матчу 3 — переможець матчу 1. «Дюссельдорф Арена». Дюссельдорф. 19.00

12. 06.07. Переможець матчу 7 — переможець матчу 8. «Олімпіаштадіон». Берлін. 22.00

1/2 фіналу

13. 09.07. Переможець матчу 9 — переможець матчу 10. «Арена Мюнхен». Мюнхен. 22.00

14. 10.07. Переможець матчу 11 — переможець матчу 12. «BVB-Штадіон». Дортмунд. 22.00

Фінал

15. 14.07. Переможець матчу 13 — переможець матчу 14. «Олімпіаштадіон». Берлін. 22.00.

Фото: uefa.com.

Источник